השירותים שלנו

5.png

 בניית אתרים

הלקוחות שלך יודעים שאתה קיים?
צברת שנים רבות של ניסיון בשטח והחלטת לפתוח קליניקה פרטית. 
רכשת ציוד, גייסת כוח אדם מתאים והמרפאה מוכנה לקבלת המטופלים הראשונים. 
הם יודעים שאתה קיים? יש לך מושג שפתחת קליניקה?

1.png

 הפקת סרטים

הרשתות החברתיות הן הכלי המשמעותי עבור מפרסמים ובעלי עסקים שמבינים איפה נמצא קהל היעד, ומהי הדרך הנוחה והיעילה ביותר להגיע אליו. 

2.png

 קידום בגוגל אדוורדס 

עד עכשיו הלכת לפי 'ספר' השיווק המדויק: הקמת אתר מקצועי ומלוטש שמשקף את המרפאה ואת הפעילות שלה בצורה מרשימה להפליא. השקעת גם לא מעט בתכנון התוכן ובמיתוג מדויק. יש לך גם דף בפייסבוק ואולי אפילו בלוג מקצועי שהבנת שחשוב שיהיה לך. 

6.png

 קידום אתרים

SEO

העידן בו אנו חיים הוא לא פחות מגן עדן דיגיטלי. לא סתם אומרים 'אם אתה לא שם – אתה לא קיים'. זו עובדה . הנהנים הגדולים שבו הם  העסקים קטנים שיש להם שפע של הזדמנויות להגיע ללקוחות שלהם ולבלוט בעלויות נמוכות במיוחד ביחס למה שהיה עד לעידן הזה.

8.png

 ניהול תקציב שיווק

ניהול תקציב הוא נושא מרכזי ומשמעותי מאוד מבחינת כל עסק שרוצה להתנהל בצורה מחושבת ונכונה. בהיעדר תקציב מוגדר ופיקוח אחר ההוצאות אנחנו יוצאים מאיזון בקלות, מה שעשוי לפגוע בהתנהלות העסק בכלל.

4.png

 פרסום ברשתות חברתיות 

מאז שגוגל ופייסבוק הפכו לדיירים קבועים בכל בית בישראל - אנחנו מנצלים אותם כדי להגיע לכל דבר שאנחנו רוצים, כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

7.png

 תכנון ואסטרטגיה 

אנחנו מדברים לא מעט על חשיבותו של אתר אינטרנט, על היתרונות הרבים של הרשתות החברתיות ועל תוכן איכותי, עיצוב מרשים ודפי נחיתה שיעשו את העבודה עבורנו. עם זאת חשוב לזכור שכל אלה הם חלקים מתוך פאזל גדול ומורכב הרבה יותר. 

3.png

 כתיבת תכנים 

ושירותי סטודיו 

לא סתם נאמר כי התוכן הוא המלך. כל עבודת הקידום נועדה להביא את התוכן לך כאיש מקצוע לחזית. זו הליבה של העשייה שלנו.

כל מדיה מדברת אחרת. כל קהל דורש את תשומת הלב הנכונה לו. כתיבה דורשת הבנה עמוקה של תחום העיסוק עליו כותבים.