השירותים שלנו

 בניית אתרים

הלקוחות שלך יודעים שאתה קיים?
צברת שנים רבות של ניסיון בשטח והחלטת לפתוח קליניקה פרטית. 
רכשת ציוד, גייסת כוח אדם מתאים והמרפאה מוכנה לקבלת המטופלים הראשונים. 
הם יודעים שאתה קיים? יש לך מושג שפתחת קליניקה?

 הפקת סרטים

הרשתות החברתיות הן הכלי המשמעותי עבור מפרסמים ובעלי עסקים שמבינים איפה נמצא קהל היעד, ומהי הדרך הנוחה והיעילה ביותר להגיע אליו. 

 קידום בגוגל אדוורדס 

עד עכשיו הלכת לפי 'ספר' השיווק המדויק: הקמת אתר מקצועי ומלוטש שמשקף את המרפאה ואת הפעילות שלה בצורה מרשימה להפליא. השקעת גם לא מעט בתכנון התוכן ובמיתוג מדויק. יש לך גם דף בפייסבוק ואולי אפילו בלוג מקצועי שהבנת שחשוב שיהיה לך. 

 קידום אתרים

SEO

העידן בו אנו חיים הוא לא פחות מגן עדן דיגיטלי. לא סתם אומרים 'אם אתה לא שם – אתה לא קיים'. זו עובדה . הנהנים הגדולים שבו הם  העסקים קטנים שיש להם שפע של הזדמנויות להגיע ללקוחות שלהם ולבלוט בעלויות נמוכות במיוחד ביחס למה שהיה עד לעידן הזה.

 ניהול תקציב שיווק

ניהול תקציב הוא נושא מרכזי ומשמעותי מאוד מבחינת כל עסק שרוצה להתנהל בצורה מחושבת ונכונה. בהיעדר תקציב מוגדר ופיקוח אחר ההוצאות אנחנו יוצאים מאיזון בקלות, מה שעשוי לפגוע בהתנהלות העסק בכלל.

 פרסום ברשתות חברתיות 

מאז שגוגל ופייסבוק הפכו לדיירים קבועים בכל בית בישראל - אנחנו מנצלים אותם כדי להגיע לכל דבר שאנחנו רוצים, כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

 תכנון ואסטרטגיה 

אנחנו מדברים לא מעט על חשיבותו של אתר אינטרנט, על היתרונות הרבים של הרשתות החברתיות ועל תוכן איכותי, עיצוב מרשים ודפי נחיתה שיעשו את העבודה עבורנו. עם זאת חשוב לזכור שכל אלה הם חלקים מתוך פאזל גדול ומורכב הרבה יותר. 

 כתיבת תכנים 

ושירותי סטודיו 

לא סתם נאמר כי התוכן הוא המלך. כל עבודת הקידום נועדה להביא את התוכן לך כאיש מקצוע לחזית. זו הליבה של העשייה שלנו.

כל מדיה מדברת אחרת. כל קהל דורש את תשומת הלב הנכונה לו. כתיבה דורשת הבנה עמוקה של תחום העיסוק עליו כותבים.

© כל הזכויות שמורות ל Goldigital